fbpx

MENTORING ONLINE

Michał Ostaszewski

Doradzę w tematach:

  • Astrofotografia
  • Wydruki zdjęć
  • Timelapse / nocne timelapse

@michael_ostaszewski

Swoją astrofotografię skupiam wokół zdjęć i projektów dzięki którym chciałbym zachęcać ludzi do interesowania się kosmosem i jego eksploracją, co według mnie jest jednym z największych celów do którego dążyć może ludzkość. W tej twórczości staram się wykorzystywać swoją sprawność fizyczną i wyszukiwać kadry pokazujące ikoniczne, trudno dostępne miejsca i zjawiska w Polsce i na świecie. Tak by pokazywać je w połączeniu ze Wszechświatem. Staram się dzięki temu łączyć wiedzę o kosmosie, naukowe podejście do fotografii i piękno którym emanuje kosmos. W swoim portfolio mam wiele kadrów z Polskich gór, wielokrotne wyjazdy do Arktyki w poszukiwaniu Zorzy Polarnej, Całkowite Zaćmienie Słońca z 2 lipca 2019 obserwowane w chilijskich Andach czy fotografowanie naszej galaktyki na namibijskiej pustyni.


Jestem twórcą marki Cosmonity, której hasłem jest „doświadczenie naukowego piękna”,w ramach której tworzę najwyższej jakości wydruki zdjęć i infografiki w tematyce kosmosu oraz nauk ścisłych.


W 2022 zostałem również laureatem nagrody Agencji Rozwoju Przemysłu w kategorii  „nadzieja sektora kosmicznego w Polsce” i otrzymałem „Konstelację ARP”.

Jeśli masz dodatkowe pytania, napisz na kontakt@busemprzezswiat.pl

Regulamin i Polityka Prywatności |  ©2022 Supertramp Karol Lewandowski